Wahoo uvádza Powrlink Zero pedal-based power meter & Rollr

Dva nové a zároveň veľmi očakávané produkty od spoločnosti Wahoo! Prvým je nový merač výkonu na pedáloch a druhým je technicky vynovený ale zároveň tradičný valec s Kickrom.

POWRLINK ZERO

Powrlink Zero je postavený na pedálovom systéme SPEEDPLAY ZERO. Rovnako ako zvyšok radu Wahoo SPEEDPLAY, aj POWRLINK ZERO sa vyznačuje pohodlným, obojstranným vstupom, nízkou výškou zásobníka a pedálovým plavákom, ktorý je nastaviteľný v rozmedzí 0-15 stupňov. Dizajn pedálov uľahčuje prepínanie merača výkonu medzi viacerými kľukami, čo umožňuje športovcom využiť všetky výhody tréningu s meračom výkonu bez ohľadu na to, aký bicykel si vyberú.

Wahoo presadzuje +/-1% presnosť svojej série inteligentných trénerov KICKR a replikuje ju v POWRLINK ZERO. Nabíjateľná batéria poskytuje 75 hodín jazdy na jedno nabitie, pripojenie k aplikáciám a zariadeniam tretích strán cez ANT+ a Bluetooth a spätnú kompatibilitu so staršími kopačkami SPEEDPLAY ZERO.

Powrlink Zero už bol teraz vybraný ako merač výkonu pre niektorých atlétov s vysokým ratingom, vrátane majsterky sveta IRONMAN 70.3 Lucy Charles-Barclayovej a ženského profesionálneho tímu v cestnej cyklistike Le Col Wahoo.

KICKR ROLLR

Tradičný valčekový dizajn bol základom indoorového tréningu už od počiatočných čias cyklistiky a stále pretrváva. KICKR ROLLR bol navrhnutý tak, aby vyhovoval širokej škále veľkostí rámov a pneumatík pomocou rýchloupínacej svorky. S nastaviteľným rázvorom, uľahčuje nasadzovanie a demontovanie bicyklov, takže je ideálny pre tých športovcov, ktorí chcú rýchlo prejsť z indoorového tréningu na jazdu vonku. Tiež je vhodný aj pre domácnosti, kde viacero jazdcov používa ten istý trenažér. A pretože nemusíte demontovať zadné koleso, KICKR ROLLR je ideálnou platformou na zahrievanie pred akciami alebo náročnými tréningami. To platí najmä pre dráhových cyklistov alebo profesionálov, ktorí nemôžu vykonať zmeny na svojom vybavení po predpretekových kontrolách bicyklov.

power based pedals
wahoo rollr