Nová Insane séria

Jednoducho preto, že je to šialené.

Svetové rekordy, olympijské zlato a tituly majstra sveta. Oblek Insane bol vytvorený s extrémnym zameraním na výkon. Všetko je to o malých detailoch, ktoré môžu spôsobiť v deň pretekov obrovský rozdiel.

I am raw html block.
Click edit button to change this html

Insane skinsuit – vytvorený s jediným cieľom

Príbeh o Insane Skinsuit alebo tokijskom obleku, ako ho prvýkrát nazvali, sa začal projektom v Tokiu, konkrétnem olympisjkým hrám spolu s nórskym národným triatlonovým tímom. Už niekoľko rokov Trimtex spolupracuje s Nórskou triatlonovou federáciou (NTF) a spoločne vytvorili Torq Suit – ktorý sa zapísala do histórie pódiovými umiestnenia na Bermudách v roku 2018 – a ukázal svetu, že čoho sú nórski triatlonisti schopní.

Nový projekt mal jeden cieľ: olympijské zlato v Tokiu, v úzkej spolupráci so športovcami sme vytvorili Insane Skinsuit pre olympiádu.

Insane Speedsuit – stvorený na prekonávanie rekordov

Po olympiáde sa začalo s vývojom Insane Speedsuit, hlavne kvôli podpore Kristiana Blummenfelta s verziou dresu na dlhé trate pri jeho prvom pokuse pokoriť Ironmanov vzdialenosť. Plán bol vyskúšať dres na Ironman Cozumel v Mexiku v novembri 2021 – na mieste, kde by ho čakalo rovnaké teplo a vlhkosť ako v Tokiu. Oblek vyvinuli a prekonal očakávania v oblasti aerodynamiky a jeho debut bol viac ako fantastický.

Dokázal, aký je triatlonista, keď si svet zapamätal jeho vôbec prvé preteky Ironman na celej vzdialenosti. Olympijský víťaz vyhral Ironmana Cozumela časom 7:21:12, čím vytvoril nový svetový rekord v disciplíne na celú vzdialenosť zahŕňajúcu 2,4 míle plávanie (3,86 km), 112 míľový bicykel (180,2 km) a 26,2 míle (42,2 km)

Zdroj: ©Trimtex
Titulná fotografia: ©Tri2b