Challenge Family vstupuje s Rouvym do sveta virtuálnej cyklistiky

Organizácia Challenge Family oznámila nové globálne partnerstvo s virtuálnou cyklistickou aplikáciou ROUVY. Partnerstvo poskytne príležitosť kedykoľvek preskúmať akúkoľvek trať stredne dlhého triatlonu zo série Challenge Family bez toho, aby ste museli opustiť váš domov.

Základom aplikácie ROUVY je kombinácia 3D avatarov na cyklistike, ako aj behu, so skutočnými videozáznamami z destinácií Challenge Family. Aplikácia ROUVY tým vytvára úplne novú úroveň interaktívneho domáceho tréningu. Spolupráca umožní navoliť si akúkoľvek destináciu a preskúmať trasu jednotlivých podujatí zo série Challenge Family, čím prinesie množstvo ďalších členov do triatlonovej komunity.

„ROUVY vyniká vo virtuálnom tréningovom sveta hlavne vďaka použitiu skutočných záberov z pretekov. Síce je to virtuálny zážitok, ale reálnejšie to už jednoducho nemôže byť!“ povedal Jort Vlam, generálny riaditeľ spoločnosti Challenge Family. „Sme nadšení, že rozširujeme Challenge Family aj do virtuálneho sveta, že budujeme tréningovú komunitu počas celého roka a ponúkame možnosť vyskúšať si na vlastnej koži rôzne trate, na ktorých budú pretekať, a to bez nutnosti cestovania!“

„Sme nadšení, že sa prepájame s tak významnou značkou ako Challenge Family a ľudom prinášame tie najikonickejšie miesta a preteky, akými sú napríklad Challenge Roth a The Championship“ povedal Petr Samek, generálny riaditeľ ROUVY.

Partnerstvo Challenge Family a Rouvy_trenazer
Zdroj, Rouvy.com, Jazda prostredníctvom aplikácie Rouvy